Kjo salcë e nxehtë e Barbecue punon vërtet mirë në brinjë të pulës dhe të mishit të derrit. Rrikë jep një nxehtësi të mirë që nuk digjet (shumë).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gotë / 240 ml gjalpë të shkrirë
- 1/2 filxhan / 120 ml uthull musht
- 1/2 filxhan / 120 ml ketchup
- 1/4 filxhan / 60 ml lëng limoni të freskët
- 1/4 filxhan / 60 ml përgatitur rrikë
- 2 lugë çaji / 10 ml salcë Worcestershire
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml salcë e nxehtë
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml kripë
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml piper i zi
Si ta Bëni
Vendi të gjithë përbërësit në një tigan të mesëm dhe të sjellë një çiban. Ulja e nxehtësisë dhe lejon salcë të ziehet për 10-15 minuta. Hiqni nga nxehtësia dhe le të ftohet në temperaturën e dhomës para se të përdorni. Shitore në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 152 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 178 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |