Ky recetë me salmon të pjekur në skarë është projektuar për skarë të George Foreman, por gjithashtu mund ta bëni këtë recetë të thjeshtë me salmon të pjekur në skarë në një pjekje të rregullt. Bimeve të freskëta dhe lëng limoni shtoni shije të madhe për këtë recetë të lehtë të salmonit të pjekur në skarë.
Mos Mis: George Foreman Grill Recipes
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan
- lëng limoni
- 2 Tbsp. vaj ulliri plus më shumë për djeg
- 2 Tbsp. oregano të freskët të copëtuar
- 2 Tbsp. trumzë të freskët të copëtuar
- 2 Tbsp. basil të freskët të copëtuar
- 1 tsp. kripë deti
- 1/2 tsp. piper i zi fllad-terren
- 2 lbs.
- fileto salmoni
Si ta Bëni
- Në një tas jo-reaktive, futni së bashku lëng limoni, 1 Tbsp. vaj ulliri , herbs, kripë dhe piper. Shto salmon, duke u kthyer në pallto mirë. Le të marinoj salmon ndërsa ju parapërgatitni skarësin George (ose ndonjë kontakt të brendshëm).
- Vendos salmonin në skarë të George Foreman . Gatuaj 3-8 minuta. Koha e gatimit do të varet nga trashësia e salmonit. George Foreman ka tendencë të gatuajë shumë më shpejt se një djeg të rregullt, prandaj kontrolloni salmonin në 3 minuta. Nëse salmoni lehtë thekon kur poked me një pirun dhe është i errët në të gjithë, është bërë.
Mos Mis: Salmon Recipes
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 523 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 152 mg |
| sodium | 718 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 55 g |