Hemingway Daiquiri është i njohur edhe si Papa Doble ose Hemingway Special dhe është një koktej klasik popullor . Siç mund të pritet, ajo u emërua pas shkrimtarit të famshëm të viteve 1920 dhe 30, Ernest Hemingway.
Është e njohur gjerësisht se Hemingway gëzonte një pije ose dy. Librat biografikë si një festë e lëvizshme përfshijnë tregime të panumërta për ndarjen e pijeve me miqtë letrarë ndërsa në Paris dhe shumica e kohës së tij të lirë gjatë gjithë jetës së tij është shpenzuar në bare. Ai ishte mjaft selektiv në lidhje me atë që ai imbibed dhe me siguri kishte preferencat e tij.
Pasi kaloi pak kohë në Kubë, Hemingway shpejt u dashurua me Daiquiri . Në 1921 Constantino Ribailagua, nga El Floridita në Havanë, krijoi këtë ndryshim në nder të rregulltarit të tij të dashuruar nga daiquiri. Në bar, ajo shpesh shërbehej ngrirë. Është një ndryshim i lehtë për të bërë - thjesht shtoni 3/4 në 1 filxhan akull në një blender.
Sa i përket pijeve, ju do të shijoni këtë daquiri të përforcuar, sepse sjell ëmbëlsinë e maraschino së bashku me grejpfrutin e kripës në përzierjen klasike rum-gëlqereje. Është mjaft kënaqësi dhe një pije e mirë për të thyer rutinë.
Për Hemingway vetë, Hemingway Daiquiri ishte shërbyer pa sheqer dhe është pothuajse gjithmonë i përgatitur në këtë mënyrë pavarësisht nga fakti se shumica e njerëzve preferojnë ëmbëlsinë e shtuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 ounces
- rum të bardhë
- 1/4 ons
- liker maraschino
- 3/4 ons
- leng rrushi
- 1/2 ons
- lëng limoni
- 1/4 ons
- shurup i thjeshtë
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker kokteje të mbushur me akull.
- Shkundni mirë .
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 187 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 42 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |