Këto patate të thjeshta me pure hudhra bëhen me shumë hudhra, qumësht dhe gjalpë. Përdorni një qumësht me yndyrë të ulët për të shkurtuar pak kalori, ose përdorni gjysmën e gjysmë për një pure të pasur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 7 filxhanë patate peeled dhe cubed, të tilla si Russets
- 6 karafil hudhër, peeled
- 1/2 filxhan qumësht, me yndyrë të ulët, të rregullt, ose
- gjysmë-përgjysmë
- 1/4 filxhan djathë djathi, i grirë, opsionale
- 2 lugë gjelle gjalpë (ose më shumë nëse ju pëlqen)
- 1/2 lugë çaji kripë, ose për të shijuar
- 1/8 lugë çaji piper i freskët i zi
Si ta Bëni
- Vendi patate dhe hudhra në një tigan të madh; mbuluar me ujë dhe pastaj të sjellë një vlim mbi ngrohjes të lartë. Ulja e nxehtësisë.
- Ziejuni 20 minuta. Derdhni patatet.
- Vendosni patate dhe hudhër në një tas të madh përzierës. *
- Shto përbërës të mbetur; copë ose mundi me një mikser elektrik deri sa të qetë.
* Nëse keni një ricer patate, vendosni patatet përmes saj ndërsa i shtoni ato në tas përzierës. Kjo e bën patate të pjekura shumë më të duhur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 180 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 219 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |