Hummus merr një goditje me limon dhe hudhër! E ëmbël, aroma e athët e limonit të kombinuar me hudhër bën për një hummus ju nuk do të jetë në gjendje të heq dorë larg nga! Pair me pita dhe ju keni një meze të shpejtë dhe të lehtë ose rostiçeri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 15-ons mund të chickpeas ose garbanzo fasule
- 1 lugë çaji grirë hudhër ose 2 karafil hudhër, grimcuar
- 3 lugë lëng limoni
- 3 lugë vaj ulliri
- 1 ½ lugë çaji tahini
Si ta Bëni
Zhdukni kafshet dhe vendosni mënjanë lëngje nga mundja. Kombino përbërësit e mbetur në blender ose në përpunuesin e ushqimit. Shto 1/4 filxhan të lëngshme nga kaçel. Përzier për 3-5 minuta në të ulët deri në tërësi të përziera dhe të qetë.
Vendoseni në mbajtjen e tasit dhe krijoni një pus të cekët në qendër të hummusit. Shtoni një sasi të vogël (1-2 lugë) vaj ulliri në pus. Shërbejeni menjëherë me bukë të freskët, të ngrohtë ose të pjekur, ose të mbuloni dhe të ftoheni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 352 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 163 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 14 g |