Hummus me gjalpë Kikirik është një preferuar i fëmijëve. Lartë në proteina, gjalpë badiava hummus është e madhe për zhytje veggies. Kjo recetë është e madhe për ngrënësit që nuk hanë shumë mish.
Hummus nuk është vetëm për fëmijët. Unë e di shumë të rritur që e duan hummusin e gjalpës së badiava, përfshirë veten time.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund të chickpeas (15-19 oz)
- 1/3 ujë filxhan (ngrohtë
- 4 lugë gjalpë badiava
- 2 lugë
- vaj ulliri
- 3 lugë lëng limoni (ose lëng limoni)
- 1 hudhër karafil (grimcuar)
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Në një procesor ushqimesh, kombinoni të gjithë përbërësit dhe përzierni në një konsistencë të madhe. Nëse është shumë e trashë, shtoni më shumë ujë të ngrohtë 1 lugë gjelle në të njëjtën kohë.
- Shërbyer gjalpë badiava hummus menjëherë ose dyqan në frigorifer për deri në 3 ditë.
- Shërbyer me selino të freskëta, karrota dhe brokoli. Pita e ngrohtë ose cubes bukë franceze gjithashtu bëjnë mirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 48 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 26 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |