Cilantro - ju ose e doni atë ose e urreni atë. Por, nëse e doni, atëherë ky recetë hummus është për ju! Konsistenca e qetë e hummusit është plotësuar me një aromë të ëmbël, të butë me limon me një kthesë cilantro.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 (16 ounces) mund të chickpeas ose garbanzo fasule
- 1/4 filxhan lëngshme nga kanaçe e chickpeas
- 3 deri në 5 lugë
- lëng limoni (në varësi të shijes)
- 1 1/2 lugë
- tahini
- 2 karafil hudher, grimcuar
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 lugë çaji cilantro, copëtuar imët
Si ta Bëni
- Zhdukni kashtë dhe vendosni mënjanë lëngjet nga llak.
- Kombino përbërësit e mbetur në blender ose në përpunuesin e ushqimit. Shto 1/4 filxhan të lëngshme nga kaçel. Përzierje për 3 deri në 5 minuta në të ulët deri në tërësisht të përziera dhe të qetë.
- Vendoseni në mbajtjen e tasit dhe krijoni një pus të cekët në qendër të hummusit. Shtoni një sasi të vogël (1 deri 2 lugë) vaj ulliri në pus.
- Dekoroj me cilantro shtesë (opsionale). Shërbejeni menjëherë me bukë të freskët, të ngrohtë ose të pjekur, ose të mbuloni dhe të ftoheni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 296 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 138 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 13 g |