Ky recetë për jambalaj mund të bëhet si i butë ose me aromë si ju pëlqen. Vetëm të rregulluar sasinë e erëza cajun dhe qimnon. Megjithëse kjo recetë merr pak kohë për të gatuar, pasi gjithçka është në tenxhere, nuk duhet të bësh shumë. Shërbejeni këtë jambalaya me bukë misri .
Kliko këtu për më shumë receta Fat Tuesday.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 feta proshutë
- 1/2 filxhan qepë (diced)
- 1/2 filxhan piper i kuq (diced)
- 1/2 filxhan selino (diced)
- 2 lugë çaji hudhër (grirë)
- 1 kile sallam i bute italiane (ose suxhuk italian i turqise, me feta)
- 1 ounces mund të grimcuar domate
- 1 14 ounces mund pule supë
- 1 filxhan oriz me kokrri të gjatë
- 1/2 lugë çaji qimnon (tokë)
- 1/4 lugë çaji. në 1 tsp. cajun erëza (përshtateni shijes tuaj)
- 1/2 kile karkaleca ekstra e madhe (peeled dhe deveined, para)
- 1/4 copë qepë të copëtuar të pranverës (për garniturë)
Si ta Bëni
- Llokoçis proshutë në një furrë të madhe, të rëndë dutch derisa të freskët. Hiqeni në peshqir letre për të kulluar.
- Shtoni qepët, specat, selino dhe hudhrat në drippings proshutë. Cook deri qepë dhe speca janë të buta, nxitje herë pas here, 4-5 minuta.
- Shto sallam. Brown në të gjitha anët. Shtoni domate të grimcuara, supë pule, oriz, qimnon dhe erëza cajun. Lëreni jambalajën të derdhet, pastaj kthejeni nxehtësinë në mes të ulët dhe lëreni qumështin 20 minuta ose derisa orizi është al dente. Shijoni, dhe rregulloni seasonings.
- Shto karkaleca. Cook 5 minuta më shumë ose derisa karkaleca është gatuar përmes. Proshutë e shkrirë në jambalaya. Llokoçis. Top me qepë të pranverës copëtuar, dhe shërbejnë.
Bën 6 servings të jambalaya.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 379 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 117 mg |
| sodium | 915 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 22 g |