Joe Bazooka shijon shumë afër se si kjo tingëllon: ajo bubblegum që ju mori si një fëmijë për diçka si 3 cent një copë dhe ajo zgjati përgjithmonë, prodhuar flluska të mëdha, dhe keni pasur një konkurs për të parë që mund të bëj më shumë dhe të merrni më të madh flluskë. Po, atë.
Ky revole me të vërtetë më kujton shijen e parë dhe të ëmbël të Bazooka Joe. Një problem që mund të keni është gjetja e likerit të bananës, por dyqanet më të pijeve duhet të kenë të paktën një mundësi. 99 Bananet janë markë më popullore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 ons
- Liker irlandez krem
- 1/2 ons
- liker banane
- 1/2 ons
- blu liker liker
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker kokteje të mbushur me akull.
- Shkundni mirë .
- Shtrëngoni në një gotë të shtënë .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 108 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |