Kjo supë e pasur dhe e shijshme është e përkryer për çdo tryezë pushimi. Ky version i lehtë kalon në punë të çrregullta dhe me kohë duke kërkuar gatim dhe duke pastruar kunguj të freskët. Si shumica e chefs do të ju tregojnë, kungull i pastër, i konservuar do të ketë një aromë më të mirë se ajo copë e freskët e kungullit që ju keni zgjedhur. Ruajeni atë për verandën e përparme!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1/2 qepë e verdhë (me feta hollë)
- 1/2 filxhan karrota (peeled, thinly feta)
- 1 brumë selino (i shkurtohet dhe copëtuar)
- 2 gota kungull të konservuar të pastër (jo mbushje byrek me kungull)
- 3 gota supë pule
- Dash piper i bardhë terren, për shije
- 1/4 lugë çaji xhenxhefil terren
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 1 filxhan krem ose gjysmë e gjysmë
- Opsionale: farat e kungujve të granatuar (për garniturë)
Si ta Bëni
1. Në një tigan me 4 qt, ngjitni qepë në gjalpë derisa të jetë transparente. Shtoni të gjithë përbërësit e tjerë, përveç kremit. Sillni në një zierje dhe kuzhinier, nxitje herë pas here, derisa perimet janë shumë të buta.
2. Vendosni në një blender dhe me kujdes pastër deri sa të jetë plotësisht i qetë. Hidheni përsëri në tigan dhe shtoni krem. Sillni përsëri në një zierje të butë, fikni nxehtësinë dhe rregulloni erëza nëse është e nevojshme.
3. Shërbejnë në lojë me birila të ngrohta dhe zbukurojeni me fara kungulli.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 211 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 55 mg |
| sodium | 389 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |