Përdoreni këtë krem pastër të pastër limoni si një mbushje për një tortë stilolaps roll ose përdorni atë si një mbushje për një tortë shtresë, torta apo byrek, ose pasta. Do të ishte e mrekullueshme në fryrje krem.
Recipes të ngjashme
Lemon Curd
Krem pemë bazë Vanilla me variacionet
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan Meyer limon (lëng)
- 1 1/4 gota qumësht (e tërë)
- 2/3 filxhan sheqer (grimcuar, ndarë)
- 6 vezë të mëdha (yolks)
- 2 lugë miell misri (plus 1 lugë çaji më shumë)
- 2 lugë miell miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1 lugë çaji ekstrakt limoni
- 1/2 teaspoon vanilje ekstrakt
Si ta Bëni
Në një tigan të rëndë mbi ngrohjen mesatare, sillni lëng limoni, qumështi dhe gjysma e sheqerit në një valë.
Ndërkohë, mundi yolks vezë me sheqer deri trashë dhe të lehta me ngjyra, pastaj rrahën në misri dhe miell derisa të qetë dhe të përzier mirë.
Vërshëllu me gjallëri, shtoni rreth gjysmën e përzierjes së qumështit të nxehtë me përzierjen e vezëve të verdhë. Kthejeni qumështin e nxehtë dhe përzierjen e verdhë veze në tigan dhe vazhdoni të gatuani për ngrohje mesatare, duke nxitur vazhdimisht, derisa përzierja të valojë.
Le të përzihet përzierje, nxitje, për rreth një minutë e gjysmë. Llokoçis në aromë limoni dhe vanilje.
Lugë krem pastë limon në një tas dhe të mbuluar sipërfaqen me përfundojë plastike kështu që nuk do të formojnë një lëkurë të vështirë. Chill tërësisht dhe të përdorni në pastë, tortë, byrek, ose desserts të tjera.
Bën 2 gota.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 196 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 117 mg |
| sodium | 237 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 6 g |