Ashtu si krahët e pulave? Provoni këto krahë kineze stil në Barbecue vuaj për një larmi të vogël. Ashtu si të gjitha krahët e mëdha të pulave, këto kanë një aromë fantastike të tymosur, por shikoni ata nga afër kur pjekni në tigan sepse ata gatuajnë shpejt.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 18 krahë pule
- 1/2 filxhan salcë soje
- 1/2 gota verë të bardhë
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 3 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë gjelle xhenxhefil të freskët të integruar
- 1 1/2 lugë çaji Kinez pesë pluhur erëz
Si ta Bëni
- Mix të gjithë përbërësit së bashku, përveç krahëve. Vendosni krahët dhe marinadën në një qese të mbyllur dhe ftoheni për të paktën 1 orë.
- Ngrohni skarë për ngrohje të lartë. Vendi në skarë (një shportë e skarë punon mirë për këtë) dhe kuzhinier deri sa të bëhet (temperatura e brendshme prej 165 gradë). Furçë me marinadë të mbetur rreth gjysmës së rrugës përmes procesit të gatimit.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe shërbejeni me salcën e preferuar të zhytjes të frymëzuar aziatike.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 5575 |
| Fat i shëndoshë | 329 g |
| Fat i ngopur | 89 g |
| Fat i pangopur | 136 g |
| kolesteroli | 1,883 mg |
| sodium | 3,660 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 596 g |