Sigara boregi është një ëmbëlsirë turke e pjekur në formë turke e bërë me djathë feta dhe brumë fililo. Kjo pastë e skuqur është e përsosur me kafe ose një gotë verë, por mund të hahet si një meze apo pjatë anësore . Zakonisht gjendet në një pjatë mezze (aperitiv).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë / 8 ounces brumë phyllo (shkrirë nga të ngrira)
- 1 djathë feta paund
- 1/2 filxhan majdanoz (i freskët i copëtuar)
- 1 vezë
- 1 filxhan vaj ulliri (pak a shumë të nevojshme për tiganisje)
- 4 lugë gjalpë të pakripur (të shkrirë)
Si ta Bëni
Në një tas përzierës , përzieni së bashku djathin e feta , vezën dhe majdanozin. Vini re se kjo bëhet më së miri me një pirun, duke shtypur djathin e feta.
Shtoni vajin në një tenxhere të madhe ose tigan të thellë dhe ngroheni në 350 gradë F.
Ndërkohë që nafta është ngrohur, hiqni brumin e frylos nga frigoriferi. Sigurohuni që keni një peshqir të lagur për të mbuluar filën me të cilën nuk jeni duke punuar. Brumë Phyllo thahen shpejt nëse mbeten të zbuluara.
Merrni një fletë phyllo dhe prerë atë në fourths. Çdo copë duhet të jetë rreth 4 x 8 inç. Furçë çdo copë me gjalpë të shkrirë. Vendi rreth 1 lugë gjelle djathë përzierje në bazë të brumë brumë dhe roll up. Seal duke shtuar një gjalpë pak të shkrirë . Përsëriteni me përzierjen e mbetur të filotelës, gjalpit dhe djathit.
Fry në rreth 2 inç të naftës për 2-4 minuta, ose deri në kafe të artë. Përdoreni në një sitë për të hequr nga vaji dhe ikjes në një peshqir letre. Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 537 |
| Fat i shëndoshë | 47 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 25 g |
| kolesteroli | 92 mg |
| sodium | 673 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |