Ky këpucar i shijshëm është bërë me kumbulla të prera hollë, dardha me feta, kanellë, sheqer, dhe një brumë të ëmbël të ëmbël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota kumbulla (me feta dhe me feta)
- 2 gota dardha (feta peeled)
- 3/4 filxhan sheqer grimcuar)
- 3 lugë miell misri
- 1/4 deri 1/2 lugë çaji kanellë
- Për krye:
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 2 lugë sheqer
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 copë gjalpë
- 1/4 filxhan plus 1 deri 2 lugë qumësht
- 1 vezë të madhe (rrahur lehtë)
Si ta Bëni
Kombinoje kumbullat e prera, dardha, 3/4 filxhan sheqer i grimcuar, miell misri, dhe kanellë. Hidhini së bashku dhe lini të qëndroni në temperaturën e dhomës për rreth 30 minuta.
Kombinoje miellin, pluhurin e pjekjes, 2 lugë sheqer dhe kripë. Pritini në gjalpë derisa përzierja i ngjan vaktit të trashë. Në një filxhan, vërshoni së bashku 1/4 filxhan qumësht dhe vezë. Përzierni përzierjen e qumështit në përzierje të thatë derisa të laget, duke shtuar më shumë qumësht nëse është i dëshiruar një konsistencë më e butë.
Brumë më e fortë mund të hidhet mbi fruta dhe do të mbajë formën e saj, por ju mund të preferoni një brumë më të butë dhe më të përhapur.
Hidheni përzierjen e frutave në një pjatë katror 11x7 ose 9-inch. Spoon gatuaj mbi fruta dhe përhapet, nëse dëshironi.
Piqni në furrën e nxehur 325 ° për rreth 40 deri në 50 minuta, ose derisa të pishëra të jetë e butë dhe të pjekur është ngjyrosur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 501 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 172 mg |
| sodium | 517 mg |
| karbohidratet | 74 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 9 g |