Një lustër e thjeshtë, me dy përbërës e bën këtë proshutë të pjekur një parakohshëm për t'u përgatitur dhe pjekur, dhe kontrasti i lustërrave të ëmbël me proshutën e kripur është klasik. Shërbyer proshutën me feta pineapple ose këtë Casserole Easy Pineapple . Patate të skuqura dhe tavë misri janë të dy enët anësore të shkëlqyera me proshutë ... ose zgjidhni zarzavate, okra të skuqura , ose të preferuarat personale të familjes suaj.
Për një mënyrë të thjeshtë, shihni këto udhëzime për ngrohjen e një proshute të gatuar plotësisht .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 proshutë e madhe, gati për të gatuar, rreth 10 deri 12 paund
- 1 filxhan bukuroshe ruan ose bllokim bukuroshe
- 2 lugë gjelle mustardë me aromë ngjyrë kafe
Si ta Bëni
- Ftohni furrën në 350 F.
- Vendi proshutën në një raft në një tigan të madh të pjekjes ose pjekje pan me anën e yndyrë deri. Shënoni proshutën lehtë në të gjithë me një thikë të mprehtë, duke bërë një model diamanti. Shtoni 1 1/2 gota ujë në tigan dhe mbuloni fort të gjithë enën me fletë metalike të rëndë.
- Piqem proshutën për rreth 18 minuta për kile, ose në një temperaturë të brendshme prej 148 F.
- Ndërkohë, kombinoni konservat dhe senar në një tas, duke lëvizur për t'u përzier plotësisht.
- Rreth 15 deri në 20 minuta para se të bëhet proshutari, pastroni proshutën në të gjithë me përzierjen me lustër.
Shërben 8, me të lëna. Për një goditje shtesë, shtoni 2 lugë likere bukuroshe (Schnapps), 2 lugë lëng limoni dhe një dash kanellë në këtë recetë. Përdorni kockën e mishit të mbetur të mishit për të bërë një supë me bizele, bizele të zeza të syve të Vitit të Ri, ose përdorni mishin në një tavë, quiche ose gjellë të mëngjesit.
Më shumë Recipes Ju gjithashtu mund të pëlqen
Proshutë e pjekur me gështenjë me kafe të sheqerit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1071 |
| Fat i shëndoshë | 55 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 25 g |
| kolesteroli | 442 mg |
| sodium | 7.861 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 121 g |