Ngjashëm me një portokall miniaturë, kumquats janë një trajtim popullor gjatë sezonit kinez të Vitit të Ri, pasi ato janë një simbol i prosperitetit për vitin e ardhshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kilogram kumquats
- 2 gota sheqer
- 1 filxhan uji (valë)
Si ta Bëni
- 1. Përdorni një thikë për të prerë një çarje në të dy skajet e kumquat, ose goditni kumquat disa herë me një gjilpërë (të sterilizuar).
- Në një tigan të mesëm, shtoni sheqerin në ujë të vluar në nxehtësi mesatare, nxitje. Kthejeni ngrohjen poshtë në të ulët, mbuluar dhe ziej për 10 - 15 minuta, derisa sheqer është tretur.
- 3. Shtoni fruta. Zierje, zbuluar, për rreth 30 minuta, derisa kumquat është i butë (Rregulloni nxehtësinë lart ose poshtë sipas nevojës për të mbajtur në zierje, koha totale e gatimit duhet të jetë rreth 45 minuta).
- Vendosni kumquat në kavanoza të mbyllura dhe të ftoheni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 49 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 0 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |