Në vitet e kaluara, gjysma e recetave të mëdha filloi me proshutë gatimi. Ky salcë me bazë Barbecue me bazë mustarde është e mbushur me aromë dhe është e përkryer për kaq shumë gjëra. Ajo siguron një aromë të fortë të mustardës, me një nxehtësi dhe mjaft të ëmbël për ta bërë atë të dalë jashtë. Ky është një salcë e përsosur për mish derri të tërhequr , por edhe e madhe për hamburgerë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 feta proshutë
- 1 qepë, copëtuar imët
- 3/4 filxhanë (180 ml) përgatiti mustardë të verdhë
- 1/4 filxhan (60 ml) mjaltë
- 3 lugë gjelle (45 ml) ketchup
- 2 lugë (30 ml) uthull musht
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) pluhur djegës
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) qimnon terren
Si ta Bëni
1. Cook proshutë në një tigan të mesëm deri pothuajse i freskët.
2. Hiqni proshutën dhe copëtojeni.
3. Shto qepë në tigan dhe kuzhinier deri sa të butë dhe të errët. Shto proshutë të copëtuar dhe përbërësit e mbetur. Ziej me zjarr mbi një nxehtësi të ulët, duke nxitur herë pas here derisa të kombinohen mirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 202 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |