Kjo tavë e thjeshtë është një mënyrë e mrekullueshme për të përfituar nga kungujra juaj pjellorë dhe kunguj verë.
Kunguj është feta dhe pastaj pjekur në përsosmëri me thërrimet e bukës dhe djathë parmesan. Kjo do të ishte një pjatë e shijshme për të shërbyer me mish të pjekur në skarë ose me pulë, ose për t'i shërbyer me një vakt të peshkut ose ushqim deti.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3
- kungull i njomë , rreth 1 1/2 £
- 3 kunguj të vogël të verës, rreth 1 1/2 paund
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
- 1/4 filxhan supë pule ose ujë
- 1 hudhër karafil, i grirë imët
- 4 lugë gjelle gjalpi, të prera në copa të vogla
- 4 lugë gjelle thërrime bukë të thatë bukë
- 4 lugë djathë të freskët të grirë djathi
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 350 °. Gjalpë një pjatë 2 deri në 2 1/2-quart pjekje.
- Lani kungull, përfundon trim, dhe prerë në copa 1/2-inch. Vendosni copat e squashit në një pjatë të përgatitur. Sasi e vogël kungull me gjysmë lugë çaji kripë dhe 1/4 lugë çaji piper i zi terren fllad.
- Kombinoje supë me supë me hudhër dhe derdh mbi kungull.
- Tregoni tavanin me gjalpë pastaj spërkatni me thërrimet e bukës dhe djathin e parmigjenës.
- Mbulo dhe piquni për 35 minuta. Zbuloni dhe piqni për rreth 15 deri në 20 minuta më shumë, derisa shija është e thekur dhe squashja është e butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 175 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 135 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |