Kjo marinadë injekton një aromë të pasur dhe me yndyrë direkt në mishin e çdo lloj shpendësh. Veçanërisht e mirë për gjeldetin, sekreti për të përdorur këtë marinadë injeksion është ta mbash vetëm ngrohtë sa duhet për të mbajtur gjalpë të lëngshme. Ne rekomandojmë këtë recetë për festat e Falenderimeve ose për festat e tjera të pushimeve. Ju do të befasoheni këndshëm se sa e efektshme dhe e shijshme është.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gotë / 240 ml gjalpë të shkrirë
- 1/2 mund birrë
- 2 lugë / 30 ml kripë
- 2 lugë / 30 ml
- Salcë Worcestershire
- 2 lugë / 30 ml Tabasco
- 1 lugë gjelle / 15 ml
- salce soje
- 2 lugë çaji / 10 ml hudhër pluhur
- 2 lugë çaji / 10 ml qepë pluhur
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan mbi një nxehtësi të ulët. Llokoçis dhe ngrohuni derisa kripa të shpërndahet dhe salca është e barabartë dhe e lëngshme.
- Hiqni nga nxehtësia dhe mbani të ngrohtë (por jo të nxehtë) të mjaftueshme për të injektuar.
- Plotësoni shiringën e marinadës me përzierjen dhe injekni në gjoksin, këmbët dhe kofshët e gjeldetit. Sezoni jashtë dhe nën lëkurë me çdo rub që po përdorni. Cook siç është udhëzuar . Hidhni marinadën e mbetur pas përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 153 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 1.288 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |