Ky recetë e kungullit të pjekur në skarë e bën një gjellë të madhe anash për pothuajse çdo gjë. Ju mund t'i merrni ato gati dhe vendosni ato në raftet e sipërme ose jashtë në anën e skarë tuaj, dhe shumë e shumë të harrojmë për to derisa ju jeni gati për të ngrënë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 kungull i vogel
- 1/2 filxhan / 120 ml
- djathë asiago , i grirë
- 1/4 filxhan 60 ml gjalpë
- 2 lugë / 30 ml majdanoz të freskët, copëtuar imët
- 1 lugë gjelle / 15 ml sheqer kafe
- 2 teaspoons / 10 ml urtë të freskët, copëtuar imët
- 1 lugë çaji / 5 ml qepë pluhur
- 1 lugë çaji / 5 ml shurup panje
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Pritini kunguj gjelbër në gjysmë dhe hiqni farat dhe strings. Pritini rreth 1/2 inç të thellë, një shirit prej 1 inç jashtë pjesës së jashtme të gjysmave të kungujve. Mos e bëj shumë të madh. Kjo do të ndihmojë për të stabilizuar kungull në grates vuaj. Vendose gjysmën në një bord të madh të prerjes dhe vendosni mënjanë.
2. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme.
3. Në një tigan të kombinuar gjalpë, sheqer, urtë, pluhur qepë, shurup panje, kripë dhe piper dhe ngrohjes deri në gjalpë është shkrirë dhe sheqer shpërbëhet, rreth 3-4 minuta.
Përzierje e brushave mbi brendësinë e kungullit të acornit.
4. Pjesët e kungullit të grilave priten deri në një nxehtësi të mesme indirekte për rreth 45 minuta. Skuqni djathin dhe majdanozin mbi anën e prerë të kungullit dhe vazhdoni tiganisjen për rreth 20 minuta ose derisa kungulli është i butë dhe djathi është i thekur. Hiqni nga skarë dhe shërbejeni të ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 90 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 444 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |