Kjo recetë për vinaigrette shegë është e madhe si një sallatë salcë ose si një salcë të ndritshme kur drizzled mbi karkaleca ose salmon shërbyer si një meze apo sallatë kryesore.
Lëng i freskët ose në shishe shegë do të punojë por freskët është më e mira sepse do të keni farat për garniturë. Nëse përdorni melodra të freskëta , ju mund të dëshironi të bëni punën e deseeding dhe juicing natën para se të përgatisë këtë. Kjo e bën punën të shkojë shumë më shpejt.
Evropianët lindorë kanë zhvilluar një dashuri për shegë nga fqinjët e tyre të Lindjes së Mesme dhe Mesdheut dhe ato janë rritur në disa pjesë të Evropës Lindore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan të freskët ose në shishe
- lëng shegë
- 1/4 filxhan uthull verë të kuqe
- 2 lugë mjaltë
- 1/2 filxhan vaj ulliri ekstra-virgjër ose vaj luledielli
- Kripë dhe piper
- Fara e shegës, për garniturë
- 1 lugë gjelle chives copëtuar, për garniturë
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm, përzierje lëng shegë, uthull, dhe mjaltë, dhe le të ulen për 10 minuta.
- Shkundni në vaj dhe rregulloni seasonings.
- Përzierje në farën e shegës dhe qirinjve, nëse përdorni. Ftoheni derisa të jeni gati për të shërbyer. Llokoçis mirë para se të përdorni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 290 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |