Ky stil parathë ka disa shtresa dhe rezulton i këndshëm i freskët. Cilësi e saj e lehtë, e pjekur është shoqërimi i përsosur për çdo gjellë të trashë dhe të përdredhur indiane. Provoje me Tikka Masala ose Masala Gosht , për shembull.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell gruri të tërë
- 3/4 filxhan ujë (ose më shumë, sipas nevojës) për të bërë brumë
- Kripë për shije
- 1 filxhan ghee (gjalpë sqaruar)
Si ta Bëni
- Mix miellin dhe kripën dhe gatuaj në një brumë të butë me pak ujë në një kohë. Le menjane.
- Përzieni 3 lugë gjelle me 1 lugë gjelle mielli , dhe vendosni mënjanë.
- Ndani brumin në topa të barabarta. Ndani çdo top në dy pjesë.
- Merrni secilën pjesë dhe rrokulliset në një formë të gjatë, të trashë me gisht të trashë.
- Mbështjell formën e parë në një spirale.
- Miell një sipërfaqe kodrina lehtë dhe shumë butësisht rrokulliset nga spiralja në një rreth të sheshtë rreth 5 inç në diametër (1/3 "trashë).
- Grease sipërfaqe të lartë me përzierje ghee-miell.
- Roll forma e ardhshme në të njëjtën mënyrë dhe vendin mbi rrethin e parë. Kjo e bën një Lachcha Paratha. Përsëriteni me brumin e mbetur.
- Nxehje një pan të sheshtë në nxehtësi të mesme
- Fry paratha si më poshtë: Pas vendosjes atë në pan për herë të parë, kthehet pas 30 sekonda. Përhapeni ghee në sipërfaqen e sipërme dhe kthehuni përsëri. Grease anën tani në krye. Kthejeni shpesh dhe të skuqura deri sa të freskët dhe të artë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 305 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 41 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |