Hummus spinaq është një variant i shijshëm i hummusit tradicional të Lindjes së Mesme. Ky recetë për hummusin e spinaqit është shumë i lehtë dhe sigurisht që do të jetë një kënaqësi e turmës!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund të garbanzo fasule / chickpeas (15 oz), drenazhuar
- 1/2 filxhan spinaq të freskët, copëtuar
- 1/4 filxhan tahini
- 2 lugë hudhër
- 3 lugë
- lëng limoni
- 2 lugë vaj ulliri
- 1/4 lugë çaji kosher kripë
Si ta Bëni
- Në një përpunues ushqimi, fasule procesi, hudhër, spinaq dhe vaj ulliri. Shto limon dhe kripë dhe përzierje. Nëse hummusin e spinaqit është shumë i trashë, shtoni 1 lugë gjelle ujë deri në konsistencën e dëshiruar. Hummus duhet të jetë i butë dhe i butë.
- Hummusin e spinaq mund të bëhet deri në dy ditë më parë. Shitore në enë hermetike në frigorifer. Ajo mund të shërbehet të nxehtë ose të ftohtë. Shërbyer me bukë pita , patate të skuqura pita , ose veggies të freskëta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 408 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 333 mg |
| karbohidratet | 47 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 17 g |