Ky recetë është emëruar për Gilroy, Kaliforni, i njohur si "Kapitali i hudhër i Botës". Është një klasik i thjeshtë, i cili merr vetëm disa minuta për t'u përgatitur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 24 karkaleca të mëdha, të skuqura dhe të veshura
- Kripë dhe piper i freskët i zi për shije
- 2 Tbs. vaj ulliri
- 6 karafil hudhër, të grirë imët
- 2 Tbs. gjalpë të ftohtë
- 1/4 filxhan majdanoz i copëtuar i sheshtë
- 1/2 limon, juiced
Si ta Bëni
1. Pat karkaleca thatë me peshqir letre. Sezoni me kripë dhe piper i freskët i zi për shije.
2. Vendosni një tigan të madh mbi nxehtësinë e lartë dhe shtoni vajin e ullirit . Kur vaji është shumë i nxehtë, shtoni karkalecat dhe piqni me nxehtësi të lartë për 2 minuta, ose derisa karkaleca të jetë rreth gjysmë i gatuar. Shto hudhër, dhe sauté për 1 minutë.
3. Shtoni gjalpën e ftohtë, zvogëloni nxehtësinë në mes, dhe gatuaj për një minutë tjetër, ose derisa karkaleca të gatuhet.
4. Turn off ngrohjes dhe llokoçis në majdanoz dhe limon. Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 174 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 29 mg |
| sodium | 49 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |