Çfarë do t'ju nevojitet
- 2-1 / 2 gota miell
- 1-3 / 4 gota sheqer
- 1-1 / 2 tsp. pluhur pjekje
- 1-1 / 2 tsp. sode buke
- 1/4 tsp. kripë
- 4 vezë
- 2 tsp. vanilje
- 1 (15 oz.) Mund portokall mandarin, drenazhuar
- 1/2 filxhan gjalpë, zbutur
- Vaj 1/2 filxhan
- 1/2 filxhan lëng portokalli
Si ta Bëni
Furrë ngroh paraprakisht në 350 gradë F. Në një tas të madh, kombinoni të gjithë përbërësit dhe përziheni derisa të përzihet. Pastaj rrahu me shpejtësi të mesme për dy minuta derisa të qëlloj është e butë dhe e butë. Spray një pan 9x13 "me llak pjekje nonstick dhe pour qëlloj në pan.
Piqni në 350 gradë F për 35-40 minuta, derisa tortë është ngjyrë kafe e artë, buron përsëri kur preket me gisht dhe fillon të tërhiqet nga anët e tiganit. Cool plotësisht në raft tel.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 222 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 67 mg |
| sodium | 397 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |