Nxitni vlerën ushqyese të muffins duke zëvendësuar disa prej miellit me miell gruri të tërë, dhe duke përdorur një vaj neutrale-provë në vend të gjalpë. Në këtë mënyrë, ju shtoni një fije të vogël dhe zvogëloni sasinë e yndyrës së ngopur dhe kolesterolin në muffins tuaj. Gëzoni këto muffins të farës së luleve të limonit si një trajtim mëngjes ose të shijoni një çaj pasdite.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan miell (të gjitha me qëllim)
- 1 filxhan mielli (gruri tërë)
- 3/4 filxhan sheqer
- 2 tbsp. fara lulekuqe
- 2 tsp. pluhur pjekje
- 1 tsp. sode buke
- 1/4 tsp. kripë
- 1 vezë të mesme
- 1 filxhan kos (vanilje pa yndyrë)
- 1/4 copë vaj vaji
- 1 tsp. ekstrakt limoni
- 1/3 filxhan lëng limoni
- 1 tbsp. zest (limon)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F
- Përziejini përbërësit e thatë në një tas të madh.
- Në një tas të mesëm përzierje veze, kos, vaj, limon zest, lëng limoni dhe zest limon.
- Bëni një pus në qendër të përbërësve të thatë.
- Dele në përbërësit e lagësht derisa të laget vetëm.
- Lugë në një kub të mbushur me 12 filxhanë (ose një të mbuluar me llak për gatim pa kokë ).
- Piqni për 15-18 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 207 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 78 mg |
| sodium | 508 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |