Përdorni pak nga ky salcë e shijshme dhe e shijshme e gaforreve për të veshur peshk ose ushqim deti të pjekur ose të pjekur në skarë, ose derdhni disa mbi domate të skuqura të gjelbra ose feta patëllinjsh për të bërë një meze të mrekullisht të ndryshme ose pjatë anësore.
Është një salcë e madhe që duhet të ketë në dorë. Bëni ekstra dhe ngrini atë në kontejnerë të vegjël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë miell miell
- 2 onions jeshile, me rreth 2 inç jeshile, feta thinly
- 1 lugë çaji gjethe majdanoz të copëtuar
- 4 ounces pjekur crabmeat
- 1/4 filxhan sheri të thatë
- 2 gota krem të rënda fshirje
- 1 1/2 lugë çaji Cajun ose Creole erëza, ose për të shijuar
- 1 lugë paste domate
- kripë dhe piper, për shije
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një tigan mbi nxehtësi të ulët; llokoçis me miell, qepë dhe majdanoz. Cook, nxitje, për 5 minuta.
- Shtoni sherry dhe crabmeat në përzierjen e miellit; gradualisht shtoni krem, nxitje vazhdimisht. Llokoçis në erëza Cajun dhe paste domate. Ziej për rreth 5 minuta për të pakësuar pak.
- Shijoni dhe rregulloni seasonings, duke shtuar kripë dhe piper, nëse është e nevojshme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 296 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 85 mg |
| sodium | 322 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 6 g |