Zemrat pule pa lëkurë, pa kocka, mund të thahen shpejt në skarë. Kjo marinadë gjiri pule ndihmon në zgjidhjen e këtij problemi duke përzier një uthull të vogël me një dozë të mirë të vajit të ullirit. Kjo krijon një barrierë midis pulës dhe grilës së nxehtë për gatim kështu që ju mund ta mbani tenderin tuaj të pulës dhe me lagështi pa e tharë atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml
- vaj ulliri
- 3 lugë / 45 ml uthull balsamic
- 2 teaspoosn / 10 ml sheqer të bardhë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 2 karafil hudher, grimcuar
- 1 lugë çaji / 5 ml oregano të thata
- 1 lugë çaji / 5 ml borzilok të thata
- 1 lugë çaji / 5 ml qepë pluhur
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Shto uthull balsamic në një tas të vogël, ngadalë lëvizje me vaj ulliri. Shtoni kripë dhe sheqer dhe vazhdoni të lëvizni deri sa të treteni. Shto hudhër, rigon, borzilok, pluhur qepë, piper i zi, dhe thekon të kuq piper. Llokoçis për të kombinuar. Lëreni përzierjen të qëndrojë në temperaturën e dhomës për të paktën 5 deri 10 minuta para përdorimit.
2. Hidheni në qese zip-top dhe shtoni gjinjtë e pulës. Marinoj për 30 minuta deri në 2 orë. Kjo është një marinadë e mjaftueshme për 4 deri në 6 gjokse pule .
3. Nëse bëni përpara kohe, ruani marinadën në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes fillestare.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 208 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 446 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |