Kjo sallatë gjelbër e gjelbër me kopër të freskët është një shtesë e madhe për një pjatë sallate me pjesë të ndryshme të vogla të karrota, rrepkë dhe sallatë kastraveci. Sidomos freskuese në verë, kur bishtaja të freskëta janë të bollshme, e bëjnë atë një herë dhe shërbejnë në sallata të ndryshme. Shijshme është përdorur shpesh në ujë gatim për fasule të gjelbra, por këtu, kopër është përdorur për efekt të mirë në vinaigrette vetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paund fasule të gjelbra, fundet rrjedhin shkurtohet
- 2 lugë çaji uthull të verës së kuqe
- 1 lugë çaji Dijon mustardë
- 1/4 copë copëtuar, gjethe të freskëta gjethe
- Kripë për shije (filloni me 1/2 lugë çaji)
- 1/4 lugë çaji i freskët, piper i tokës
- 1 lugë çaji thekon qepë të thara ose 2 teaspoons qepë të freskëta të grirë
- 1/4 filxhan vaj ulliri ekstra-virgjër
Si ta Bëni
Hidhni fasulet e gjelbërta
- Fasule me avull, të mbuluara, shtatë minuta ose deri në tender të freskët.
- Vendoseni në ujë me akull ose futni ujë të ftohtë mbi ta për të ndaluar procesin e gatimit.
- Unë nuk e rekomandoj mikrobet për fasulet e gjelbra, sepse ato mbyten.
Bëni Vinaigrette
- Kombinoje uthull të kuq, mustardë, kopër, kripë dhe piper në një tas të mesëm.
- Ngadalë shtoni vaj, whisking për të kombinuar.
- Le të qëndrojë 10 minuta.
Përzieni dhe Marinojeni Sallën e Fasuleve të Gjelbër
- Shtoni fasule në salcë, duke hedhur butësisht në pallto.
- Marinojeni në frigorifer për dy orë dhe deri në 3 ditë para se të shërbeni. Ata janë një shtesë e mirë për salads. Sa më gjatë të marinojnë, aq më shumë shije fasulja merr nga veshja.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 367 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 435 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 15 g |
| proteinë | 12 g |