Këto kocka të pulave marrin shije të madhe nga marmalata dhe pluhur kerri. Lëreni lëkurën në pulë ose hiqni atë nëse dëshironi. Nëse ju ndodheni të përdorni gjinjtë pa kocka pule, rregulloni kohën në përputhje me rrethanat.
Rreshtimi i pjekësit të pjekjes me petëzime ose petë të rregullt e bën pastrimin shumë më të lehtë, ose llakeni pjekjen e pjekjes me llak për gatim.
Shërbyer këtë pulë me oriz ose patate, së bashku me perimet tuaja të preferuara të pjatave anësore. Provoni bizele steamed Anglisht, fasule baby lima, ose fasule të gjelbërta .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjini me pulë të ndarë (kockë-in)
- Kripë kosi dhe piper
- 1/2 filxhan marmelatë ëmbël portokalli
- 2 teaspoons lëng limoni
- 2 lugë mustarde Dijon (ose një mustardë kokërr)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1/2 lugë çaji salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji kerri pluhur
Si ta Bëni
- Vendosni një pjekje të pjekjes me petëza të lëngshme ose llak me llak për gatim. Pllaka jo stishtore e bën pastrimin shumë më të lehtë!
- Lahen pulat dhe thani të thatë; sasi e vogël me kripë dhe piper.
- Në një tas, kombinoni marmelatë, lëng limoni, mustardë, hudhra, salcë Worcestershire dhe pluhur kerri ; përzihet mirë.
- Organizoni gjinjtë e pulës, anën e mishit lart, në pjekjen e përgatitur. Vishni copat e pulave me përzierjen e marmelatës. Mbulo fort panën me fletë metalike. Nëse dëshironi, le të marinoj pule në frigorifer për një orë ose dy.
- Ngroheni furrën në 375 F.
- Piqni pulën, të mbuluar, në furrë të nxehtë për 30 minuta. Hiqni petë dhe hidhni pulën. Vazhdoni pjekjen, zbuluar, për rreth 30 minuta më shumë, ose në një temperaturë prej të paktën 265 F, basting çdo 10 deri në 15 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1344 |
| Fat i shëndoshë | 70 g |
| Fat i ngopur | 20 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 418 mg |
| sodium | 534 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 134 g |