Kjo është një pulë e thjeshtë e pjekur, e pjekur me gjalpë, rozmarinë dhe portokall. Një salcë portokalli flavorful është bërë me drippings dhe shërbeu me pulë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë pjekje, rreth 5 paund
- 1/4 filxhan gjalpë i shkrirë
- kripë dhe piper
- 1/2 lugë çaji i tharë rozmarinë e shkrirë
- 2 portokall, prerë në gjysmë
- 1/4 filxhan misri misri
- 2 gota lëng portokalli
- 1 filxhan supë pule
- 1 lugë gjelle sheqer kafe
Si ta Bëni
- Pulë me gjalpë; sezon me kripë, piper dhe rozmarinë.
- Vendos gjysmën e portokallit në zgavrën e pulave.
- Rokohet në një furrë 325 ° të nxehtë për rreth 2 1/2 orë, ose përdorni udhëzuesin e kohës në paketimin e pulave. Një termometër i futur në pjesën më të trashë të kofshës duhet të prodhojë një temperaturë prej të paktën 165 ° F.
- Hiqni pulën nga tavaja e pjekjes dhe tenda me fletë metalike për të mbajtur ngrohtë.
- Set pan me drippings në një sobë mbi ngrohjes mesme. Sasi e miell misri në drippings pan, dhe kuzhinier, nxitje, deri sa të qetë. Hiqni nga nxehtësia dhe gradualisht llokoçisni në përbërësit e mbetur deri sa të qetë.
- Sillni një çiban në mes të nxehtësisë së mesme, duke nxitur vazhdimisht, dhe vlim për 2 minuta.
Recipes të ngjashme
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1046 |
| Fat i shëndoshë | 58 g |
| Fat i ngopur | 19 g |
| Fat i pangopur | 22 g |
| kolesteroli | 337 mg |
| sodium | 468 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 101 g |