Torta e pjekjes së çajit të çajit Matcha është një variant i tortës bazë të poundit me salcë me pluhur çaji çaji Matcha. Është tortë e përsosur e çajit për të shërbyer që, natyrisht, do të lë përshtypje mysafirët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan miell
- 2/3 filxhan sheqer
- 1/2 filxhan gjalpë
- 1 lugë gjelle matcha (pluhur çaji jeshil)
- 1/2 lugë çaji
- pluhur pjekje
Si ta Bëni
- Krem gjalpë në një tas.
- Shto sheqer në gjalpë dhe përzierje mirë.
- Shtojeni gradualisht vezë të rrahura dhe përziheni mirë.
- Shijoni miellin, pluhurin e pjekjes dhe pluhurin e çajit të gjelbër së bashku dhe shtoni miellin në përzierjen e vezëve.
- Derdhni qëllimin në një copë bukë buttered.
- Piqni në furrë 340 F paraheated për rreth 30 deri në 40 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 520 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 287 mg |
| sodium | 503 mg |
| karbohidratet | 50 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 10 g |