Kjo gjellë ka një aromë të madhe në jug të kufirit. Ju mund të copëtoni këtë pulë rrotulluese dhe të shërbeni me tortillas të ngrohtë dhe guacamole, ose të fetë dhe të shërbeni me oriz spanjisht.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë e tërë, £ 3-4
- 1/2 filxhan / 120 ml vaj ulliri
- 1/2 filxhan / 120 ml lëng limoni (i freskët ose i ambalazhuar)
- 1/2 filxhan / 120 ml cilantro të freskëta të copëtuara
- 1 gëlqere të freskët prerë në gjysmë, fara hequr
- 1 paketë
- erëza taco
Si ta Bëni
- Përgatiteni pulën duke e shpëlarë tërësisht me ujë të ftohtë. Derdhni ujë të tepërt nga zgavra e brendshme dhe thani.
- Vendi pulë në një pjatë të pjekjes së cekët dhe derdh disa lëng limoni mbi krye dhe brenda në zgavrën. Grab pulë nga lëkura e gjirit dhe vendin dorën tuaj në mes të lëkurës dhe gjirit duke krijuar një xhep. Duke përdorur një furçë basting, baste lëng gëlqere në xhepin e mishit të gjirit, duke u siguruar që të rezervoni disa për më vonë. Rub nën lëkurë me cilantro të freskët copëtuar.
- Vendosni pulën në një pjatë të madhe pjekjeje qelqi dhe mbuloni me përfundimin e plastikës. Vendoseni në frigorifer për 1 orë.
- Ngrohni skarë në nxehtësi të lartë. Hiqeni pulën nga frigorifer.
- Shtjellni të gjithë pulën me erëza taco, sende me gjysmën e freskët të gëlqeres thellë në zgavrën e pulave dhe shtoni një cilantro të freskët të copëtuar.
- Vendi pulë të sigurt në shkopin e rotisserie dhe këmbët trungu dhe krahë me varg. Pulë pule për 1 1/2 deri në 2 orë, ose derisa temperatura e brendshme është midis 165-175 gradë F / 75-80 gradë C.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1332 |
| Fat i shëndoshë | 97 g |
| Fat i ngopur | 40 g |
| Fat i pangopur | 36 g |
| kolesteroli | 304 mg |
| sodium | 307 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 99 g |