Këto kebab janë marinuar në erëza klasike të stilit të Lindjes së Mesme. Përdorimi i kosit në marinadë krijon një salcë të trashë që shkrihet në mish dhe mban erëza në vend.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gjokse të mëdha pa lëkurë pa kocka pule (të prerë në kube prej 1 inç)
- 2 lugë / 30 ml kos të thjeshtë
- 2 lugë çaji / 10 ml lëng limoni
- 2 lugë çaji / 10 ml uthull
- 1 lugë çaji / 5 ml kerri pluhur
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml shafran i Indisë
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml mustardë të thatë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml terren
- kardamom
- Dash piper i zi
- 1 qepë (prerë në 8 feta të holla)
- 4 gjethe nenexhik (feta thinly, ose një grusht të majdanoz copëtuar)
Si ta Bëni
Kombinoje kos, kripë, piper i zi, shafran i Indisë, mustardë, pluhur kerri, kardamom, lëng limoni dhe uthull në një tas të madh qelqi ose plastike. Vendoseni pulën e grirë në tas, hedhni për të kombinuar, mbuluar me përfundimin e plastikës dhe vendoseni në frigorifer për 1-4 orë.
Ngrohni skarë për ngrohje të mesme të lartë. Hiq copat e puleve dhe fijeve mbi skajet alternuar me qepë të copëtuar, rreth 5 copë pulave për skaj.
Vendi kebabs në skarë dhe kuzhinier për 10-12 minuta, duke u kthyer herë pas here, derisa të bëhet (temperatura e brendshme e 165 gradë F). Hiq nga nxehtësia dhe shërbej. Tradicionalisht garnished me feta domate, unaza piper i gjelbër, nenexhik ose majdanoz.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 261 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 84 mg |
| sodium | 1,024 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 27 g |