Salsa Barbecue Memphis konsiderohet nga shumë entuziastë të Barbecue që të jetë recetë më e mirë e të gjitha qëllimeve me salcë Barbecue. Ajo ka një ekuilibër të madh në mes të nxehtë, të ëmbël dhe të errët. Është shërbyer tradicionalisht me mish derri por punon mirë me viçin dhe pulën.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1/2 filxhan qepë (grirë)
- 4 karafil hudher (grimcuar)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 gota ketchup
- 1/3 filxhan mustardë të verdhë
- 1/3 filxhan uthull musht molle
- 1/2 teaspoon piper kajsi
- 1/2 lugë çaji farë selino
- 1/3 melasë filxhan
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 1 lugë gjelle
- pluhur djegës
- 1 lugë gjelle piper i zi
- 2 lugë salcë Worcestershire
- Opsional: 1/2 lugë çaji tym i lëngët
Si ta Bëni
- Në një tigan, hudhni qepë, hudhër dhe kripë, në vaj perimesh për 5 minuta në ngrohje mesatare dhe të ulët.
- Shtoni pjesën tjetër të përbërësve dhe nxirrni.
- Cook, nxitje herë pas here, për rreth 15 minuta, ose derisa salcë arrin trashësinë e dëshiruar.
- Shijoni dhe rregulloni erëza.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 33 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 124 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |