Po, kjo salcë e gjelbërt bën thirrje për kafe. Kafe ndihmon për të dhënë salcë një aromë të thellë, të pasur e cila punon veçanërisht mirë në viçin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qepë (copëtuar)
- 1 filxhan kafe (e fortë dhe në temperaturën e dhomës)
- 1 1/2 gota ketchup
- 1/2 filxhan sheqer kafe
- 1/2 filxhan uthull musht
- 1/4 filxhan
- Salcë Worcestershire
- 1/4 filxhan speca të nxehtë djegës (të grirë)
- 3 lugë gjelle pluhur djegës
- 4 deri 6 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan të madh dhe ziej për rreth 15 minuta mbi ngrohjen mesatare dhe të ulët.
- Llokoçis kohë pas kohe dhe shikoni për djegie. Ulja e ngrohjes në të ulët nëse është e nevojshme.
- Hiq nga nxehtësia dhe le të ftohet plotësisht.
- Derdhni në një blender dhe pure deri sa të qetë.
- Përdoreni menjëherë ose ruani në një enë qelqi në frigorifer deri në 1 javë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 13 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 98 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |