Ky recetë kombinon përbërësit klasik amerikan me disa shije tradicionale aziatike, të tilla si xhenxhefil të freskët, salcë soje dhe uthull oriz, për një salcë të shkëlqyeshme Barbecue.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota ketchup
- 1/2 filxhan
- Dijon mustardë
- 1/2 filxhan sheqer kafe
- 1/2 filxhan uthull oriz
- 2 lugë gjelle xhenxhefil (të freskëta dhe të integruar)
- 1/2 filxhan qepë të gjelbër (të grirë)
- 1/2 teaspoon piper kajsi
- 1 lugë çaji salcë soje
- 1 lugë çaji vaj susam
Si ta Bëni
- Hidhni së bashku ketchup, mustardë, sheqer kafe, uthull, xhenxhefil, onions gjelbër, kajsi, salcë soje dhe vaj susam në një tigan të mesëm. Sillni në një zjarr, nxitje herë pas here, dhe hiqni pan nga nxehtësia.
- Le salcë ftohtë në temperaturën e dhomës. Përdoreni si një salcë basting drejt fundit të gatimit, ose krehur më pas barbecuing, me salcë shtesë shërbyer në anën.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 44 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 254 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |