Këtu është një recetë e thjeshtë dhe e shijshme për suxhuk mëngjes. Ju mund të zvogëloni ose të rrisni sasinë e thekonave të kuqe në bazë të asaj se si i pëlqeni pikante mëngjesin tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile (450 g) viçi i dobët terren
- 1/2 pound (225 g) derri terren
- 2 lugë (30 ml) oregano të freskëta, copëtuar imët
- 1-2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë çaji (5 ml) farë kopër
- 1 lugë çaji (5 ml) sheqer
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë deti
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) thekon e kuqe piper
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë.
- Në një tas të madh përzierës, kombinoni mishin e tokës me përbërësit e mbetur.
- Formoni në shtresat e trasha 4-5 inç dhe 1 1/2 inç të trasha. Vendi patties suxhuk në grilë lehtë të vajosur. Le të gatuaj për 12-15 minuta, duke kthyer disa herë gjatë procesit të gatimit. Pasi të gatuhet (165 gradë në pjesën më të trashë të pjatës), hiqni nga nxehtësia.
- Këto mund të shërbejnë vetëm me vezë dhe hash patate kafe, të copëtuar dhe të përdoren në kasolle, ose të vendosura në një kifle angleze , biskota ose biskota të mëdha së bashku me vezë dhe djathë për të bërë një sanduiç të shijshëm të mëngjesit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 362 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 120 mg |
| sodium | 576 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 40 g |