Më shumë kineze recipes
Çfarë do t'ju nevojitet
- Karkaleca mesatare 1 kile (peeled dhe deveined)
- 8 gështenja të ujit (peeled, ose 1/2 filxhan feta gështenjë të konservuar)
- 1/2 qepë e gjelbër (copëtuar imët)
- 1/2 lugë çaji xhenxhefil (i integruar)
- 2 lugë çaji
- salcë soje të lehta
- 1 lugë çaji verë oriz (ose uthull oriz)
- 1/2 teaspoon sheqer
- 1/4 lugë çaji vaj susam
- Piper i zi terren (per shije)
- 1 bardhë e madhe e vezës
- 2 - 3 lugë miell misri (sipas nevojës)
Si ta Bëni
1. Ngrohni vajin për tiganisje të thellë në 350 gradë Fahrenheit.
2. Thith karkaleca në ujë të ngrohtë dhe të kripur lehtë për 5 minuta. Shpëlarje në ujë të ftohtë, kullimin dhe tharje me peshqir letre.
3. Nëse përdorni gështenja me ujë të konservuar, drejtohuni nën ujë të ngrohtë për të hequr çdo shije të imët. Drain. Mince karkaleca dhe gështenja e ujit.
4. Në një tas të mesëm, kombinoni karkalecat e gërmuara dhe gështenja e ujit. Përzihet në qepë të copëtuar të gjelbër, xhenxhefil të grirë, salcë soje, verë oriz ose uthull oriz , sheqer, vaj susam, piper, vezë dhe miell misri.
Formoni përzierjen në topa të vogla rreth 1/2 madhësisë së topave të golfit.
5. Shtoni me kujdes topa karkaleca në vaj të nxehtë, duke shtuar vetëm disa në një kohë në mënyrë që mos të mbipopulloni wokun. Thelloni skuqjen e topa , duke u kthyer vazhdimisht, derisa të jenë të mprehta dhe të artë (3 deri në 4 minuta). Hiqni dhe derdhni në peshqir letre.
6. Shërbyen balls karkaleca me salcë ëmbël dhe i lagësht, salcë kumbull, ose mustardë të nxehtë.
Më shumë kineze karkaleca Recipes
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 122 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 151 mg |
| sodium | 573 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 22 g |