Për shkak se unë gjej veten me banane të mbipopulluara, shumë më shumë çdo javë tjetër, familja jonë ha shumë bukë banane . Frigorifer gjithashtu është bërë një lloj shtëpie në gjysmë të rrugës për banane tepër të pjekura. Ky version ka një pop të bukur të kanellës, dhe shumë shije banane.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/4 gota miell me qëllim
- 1 lugë çaji sode buke
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji kanellë (tokë)
- 1/2 filxhan gjalpë (1 shkop i pakripur, në temperaturën e dhomës)
- 1 1/8 gota sheqer
- 2 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje (pastër)
- 4 banane (shumë të pjekur, të skuqur dhe pure, rreth 1 1/2 filxhanë qull)
- 1/2 filxhan dhallë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 ° F. Grease ose llak 8 pans mini kavanoza (3 x 5-inch) ose (2 1/2 x 4-inch).
- Në një tas të vogël, përzieni së bashku miellin, sode buke, kripë dhe kanellë.
- Në një tas të madh me një mikser elektrik, mundi gjalpë dhe sheqer deri në dritë dhe me gëzof, rreth 2 minuta. Beat në vezë një në një kohë, pastaj shtoni vanilje. Përzihet në banane dhe dhallë.
- Shto përzierjen e miellit në tufa për të qëlluar, përzierjen në shpejtësi të ulët vetëm derisa çdo shtesë është inkorporuar. Në fund, qëllimi duhet të përzihet mezi (do të jetë i trashë). Scoop përzierje në pans copë. Piqni derisa një kruese dhëmbësh ose hell i futur në mes të dalë i pastër, 20 deri në 25 minuta. Ftoheni në tigan mbi një pirg teli për 10 minuta, pastaj largoni bukët nga tavaja dhe përfundoni duke e ftohur bukën në raft të telit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 178 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 73 mg |
| sodium | 198 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |