Bukuria e mini-mishit është se ata gatuajnë në më pak se gjysmën e kohës së një mishi të rregullt. Këto mish pule mini janë një ushtrim i përsosur në kontrollin e pjesës, si dhe një alternativë e shkëlqyer për varietetin më të zakonshëm të mishit të tokës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë tokë pulë (jashtë-të ligët)
- 1/2 filxhan qepë (copëtuar imët)
- 1/2 filxhan karrota (integruar)
- 1/2 filxhan kërpudha (copëtuar imët)
- 1/4 filxhan majdanoz të freskët (copëtuar imët)
- 1/2 filxhan bukë e tharë
- 1 Tbsp.
- Salcë Worcestershire
- 1/4 filxhan ketchup domate
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F.
- Shtrojeni një kanaçe 12-pan kolafili me llak për gatim .
- Në një tas të madh, përdorni një pirun për të kombinuar pulën e tokës me qepë, karrota, kërpudha, majdanoz dhe bukëpjekje. Shto salcë Worcestershire, ketchup dhe vezë, dhe përzierje mirë. Lugë përzierje në kolafil, duke plotësuar secilën rreth gjysma e plotë.
- Piqni për 20 deri në 25 minuta, duke u siguruar që temperatura e brendshme të arrijë 170 F.
Per Shërbyer (dy salca mini) : Kalorive 153, Kalorive nga Fat 42, Totali i Shëndetësisë 4.8g (sat 1g), Kolesteroli 98mg, 254mg Natriumi, Karbohidrat 10.4g, Fiber 1.1g, Proteina 17.3g
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 119 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 141 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |