Kjo gjellë derri përfshin patate dhe karrota. Mish derri dhe perimet janë shtresuar në Crock-Pot dhe i ngadalshëm gatuar për përsosmëri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund shpatull pa kocka derri
- 1/4 filxhan miell me qëllim
- 1 lugë gjelle kripë
- 1 lugë çaji tharë trumzë (i shkrirë)
- 1 lugë çaji fara koriandër (grimcuar)
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- 1 mund të veshkave (15 ounces, të kuqe ose të bardhë, të lëngshme të rezervuara)
- 4 patate të mesme (të prera në feta 1/4 ", të kuqe, të bardha të rrumbullakëta, patate të reja ose lloje të tjera të lyer)
- 4 qepë të mesme (me feta)
- 6 karrota (të prera në 4 copa)
Si ta Bëni
Trim yndyrë të dukshme nga derri. Hidhini kockat e mishit të derrit me miell për të veshur mirë.
Kombinoje kripë, trumzë, farë gruri e koriandrit dhe piper; rezervë.
Lëreni lëngun nga fasulet në një filxhan matës me 2 filxhan; shtoni ujë të valë për të bërë 1-1 / 2 gota. Nëse dëshironi, ju mund të përdorni supë pule në vend të ujit.
Perimet e shtresës dhe pjesët e mishit të derrit në tenxhere të ngadaltë në rendin e mëposhtëm, duke spërkatur çdo shtresë me përzierjen e ndjesive: gjysma e secilës patate, qepë, mish derri, fasule dhe karrota.
Përsëriteni me perime, mish derri dhe përzierje të mbetura për një shtresë të dytë.
Derdh lëng mbi; dot me gjalpë.
Mbulo dhe kuzhinier në të ulët për 8 orë ose të lartë për 4 orë ose derisa mishi dhe perimet janë të tenderit.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Stili i Gjeorgjisë Brunswick Stew
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 783 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 143 mg |
| sodium | 1.647 mg |
| karbohidratet | 79 g |
| Fibër diete | 20 g |
| proteinë | 59 g |