Rrallë kemi parë një variant të Caipirinhas që shërben për shijen e vjeshtës . Homecoming Caipirinha është lidhja që mungon dhe është fantastike. Ky koktej është krijimi i Anika Zappe of Root Down në Denver, Kolorado dhe ka një kontakt të caktuar me mollë me molla Fuji dhe lëng molle organike, të cilat janë shije mahnitëse të theksit për cachaça .
Një shënim në nektarin e kanellës së agave ... Mund të futni një sasi të vogël të nektarit të agave me kanellë duke përdorur një teknikë të ngjashme me atë në nektarin e spa të një shermendi të katrorë këtu .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces
- Boca Loca Cachaça
- 2 feta mollore Fuji
- 2 feta limoni
- 1/2 ons kanellë agave nektar
- 4 ounces pa filtruar organike
- lëng molle
Si ta Bëni
- Muddle mollë, limon, kanellë agave nektar, dhe i urtë në një gotë.
- Shto akull, cachaça, dhe të lartë me lëng molle.
- Roll në një shaker deri mirë përzier.
- Hidheni në një xhami të modës së vjetër me akull të freskët .
Recipe Courtesy: Anika Zappe për Boca Loca Cachaca
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 408 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 27 mg |
| karbohidratet | 112 g |
| Fibër diete | 25 g |
| proteinë | 5 g |