Kombinimi komplementar i shijeve të përdorura në këtë rosto të derrit e bën atë një zgjedhje të mrekullueshme të recetave për një darkë të së dielës ose një vakt të veçantë. Shërbejeni këtë fileto derri me patate ose petë të butë, së bashku me perimet tuaja të preferuara ose sallatë.
Mbeturina e mishit të derrit bën sanduiçe të mrekullueshme dhe mund të jetë diced dhe përdoret në shumë casseroles. Më pëlqen kjo tavë me spageti dhe derri ose derri dhe patate me patate .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë miell me qëllim
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji mustardë të thatë
- 1/4 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë çaji farë karaibe
- 1/2 lugë çaji sheqer i grimcuar
- 1/4 lugë çaji piper
- 1/4 lugë çaji gjethe të tharë, të shkatërruar
- 1 derri i pjekur derri, kockave në, rreth 4 deri në 5 paund
- 1 1/2 gota mollë
- 1/2 filxhan sheqer kafe, i mbushur
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël, kombinoni miellin, 1 lugë çaji kripë, mustardë, pluhur hudhër, fara qimnon, sheqer, piper, dhe urtë; fshij mbi rosto derri derri.
- Cover dhe le të qëndrojë për 30 minuta.
- Vendi në një pjekje të pjekur me yndyrë, me yndyrë deri në një tigan.
- Piqem rosto derri, zbuluar, në 325 F për 1 orë.
- Në një tas, kombinoni mollë, sheqer kafe, arrëmyshk dhe kripë 1/4 lugë çaji; përzierje mirë. Përhapur mbi rosto.
- Rrelli për rreth 1 orë më shumë ose derisa temperatura e brendshme të arrijë të paktën 145 F, temperatura minimale e sigurt për mish derri (USDA).
- Le të qëndrojë rosto 10 deri në 15 minuta para se të presje.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 483 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 120 mg |
| sodium | 271 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 42 g |