Kjo gjellë e shëndetshme anësore, e mbuluar me një uthull balsamic, është shoqërimi i përsosur për mishin e pjekur ose shpendët. Duke përdorur pothuajse asnjë kohë përgatitore ose përbërës të vështirë për të gjetur, kjo recetë e pjekur e shpargëzimit shkon nga frigorifer në tavolinë për më pak se njëzet minuta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile asparagus (pastruar dhe shkurtohet)
- 4 teaspoons vaj ulliri
- 1 lugë gjelle
- Uthull balsamike
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
Ngroheni një furrë në 425F. Vendosni një fletë të madhe për pjekje me fletë metalike dhe vendosni asparagun në një shtresë të vetme në tabaka. Zhvishni vajin e ullirit mbi asparagun, hidheni butësisht dhe më pas derdhni në furrë të nxehtë 15-20 minuta, derisa të kthehet në tender dhe të butë.
Hidhni shpargurin e pjekur me uthull balsamic, kripë dhe piper; të shërbejë menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 44 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |