Kjo është një shpend i freskët, i freskët, i përgatitur me birrë, perime dhe erëza të errëta. Ky rosto derri i derrit bën një vakt të shkëlqyer me patate pure dhe një perime anësore ose një sallatë të gjelbër .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 rosto derri derri, rreth 5 paund
- 3 gota qepë të copëtuar
- 4 deri në 6 karrota, të pared dhe diced
- 12 ounces birrë të errët
- 2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper
- 1 fletë gji
- 4 karafil të tërë
Si ta Bëni
- Braun derri rosto derri në vaj të nxehtë në një furrë të madhe holandeze ose pan pjekje. Drain të gjitha, por 3 lugë yndyrë nga pan.
- Qepë dhe karrota pjek derisa zbutur; llokoçis në birrë, kripë, piper, fletë gji dhe karafil të tërë.
- Kthejeni mish derri në pan ose furrë holandeze dhe mbuloni fort me fletë alumini. Piqni në 350 ° për 2 orë, ose derisa derri është i butë.
- Vendi derri i mishit të derrit në një pjatë shërbyese dhe mbani të ngrohtë.
- Derdhni lëngun e gatimit nga pan në një tas të madh; lyejni yndyrën dhe hiqni fletën e gjirit .
- Vendi lëngshme me perime në një blender; të mbuluar dhe të procesit me shpejtësi të ulët deri qetë. Ose, shtypni përmes sitëit ose procesit në një procesor të ushqimit në tufa.
- Derdheni salcën e përpunuar të birrës në një tigan. Sillni një çiban, nxitje shpesh. Salcë lugë mbi mish derri feta për të shërbyer. Receta e derrit është 8.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 426 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 120 mg |
| sodium | 713 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 43 g |