Panxhar, panxhar bukuroshe! Ky recetë e pjekur e panxhar të panxharit i bën ato me pak sheqer dhe shton vetëm një aromë të caktuar, kështu që shijet natyrore shkëlqejnë me të vërtetë. Kaseta panxhar është gjellë e përsosur ngjyruese për vegjetarian ose vegan Pashkët ose Seder vakt.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota panxhar (me feta të freskëta)
- 1 lugë gjelle sheqer
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i kuq
- 1 lugë gjelle margarinë
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1 fetë xhenxhefil të freskët
- 1/3 filxhan uji
- 1 lugë gjelle qepë (integruar)
Si ta Bëni
- Para-ngrohni furrën në 400 gradë.
- Shtreso panxharët e prerë në një pjatë të pjekur 7-inch të lehtë dhe të spërkasësh me sheqer, kripë dhe paprikë. Dot panxhar me margarinë, pastaj shtoni lëng limoni, xhenxhefil, ujë, dhe qepë.
- Mbulo dhe piquni për 30 minuta ose deri në tender. Hiqni nga furra një herë gjatë pjekjes dhe llokoçis mirë.
Ripublikuar me lejen e The Cookbook të mëshirshëm të gatuajve .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 74 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 88 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |