Salcë Hoisin është një trajtim i dashur i shërbyer pothuajse në çdo restorant të ushqimit kinez. Ky version i papërpunuar është një përkthim i plotë ushqimor i përshtatshëm për një dietë ushqimore të papërpunuar.
Dashamirët e salcë hoisin, kini kujdes, ky version i ushqimit shtëpiak mund të bëhet një varësi! Megjithëse ju mund ta ngrini këtë salcë mjaft lehtë, ajo është projektuar për të shkuar me Moo Shu Raw Raw Kineze perime . Nëse ju nuk keni dulse në dorë, nuk e theksoj atë. Ju ose mund ta hiqni atë ose të zëvendësoni me një majë të çfarëdo lloj alga deti që përdorni në Moo Shu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan rrush të thatë
- 1 1/4 gota uji
- 2 karafil hudher
- 1 lugë gjelle vaj susam (ftohtë-presion)
- 1/2 lugë çaji piper i copëtuar i kuq
- Opsionale: 1 lugë çaji dulse thekon
- 1 lugë çaji mjalti miso (i papastërtuar)
Si ta Bëni
- Thith rrush të thatë në ujë deri në një orë ose derisa ata janë shumë të butë.
- Përzierje rrush të thatë dhe rrush të thatë ujë së bashku me përbërësit e mbetur derisa të qetë dhe i pangopur.
- Shërbejeni menjëherë ose ruani në një enë me ajër të mbyllur në frigorifer deri në një javë.
Ashtu si të bësh shtëpi të trajtuara vegan para? Këtu janë disa receta më të papërpunuara për të provuar:
- Recetë e patate të skuqura nga misri i papërpunuar
- Çokollatë e papërpunuar shtëpi
- Ëmbëlsirë e papërpunuar shtëpiake (po, kremtimi!)
- Si të Bëni Cheese Raw Nutrition Kultivuar
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 52 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 17 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |