Ky recetë është receta bazë e brumë e pica që përdor për pica me vegan dhe pa qumësht. Nëse preferoni përdorimin e miellit të grurit, shikoni këtë recetë për brumë të brumit të pjekur të brumit për një ndryshim të ndryshëm!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë aktive të thatë
- Maja
- 1 filxhan ujë të ngrohtë
- 1 lugë gjelle sheqer
- 2 lugë vaj ulliri
- 2 gota miell të gjitha qëllimeve (plus më shumë sipas nevojës)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh përzierës, kombinoni maja, ujë të ngrohtë dhe sheqer, përzierjen butësisht derisa të kombinohen. Lejo që përzierja të pushojë për rreth 5 minuta, ose deri sa të jetë flluska. (Nëse maja juaj nuk fllushet, hedh grumbullin dhe e bën këtë hap përsëri, pasi ka më shumë gjasa të keni "maja të vdekur".)
- Shtoni vajin e ullirit, miellin dhe kripën, duke shtuar më shumë miell deri sa të formoni një brumë të butë. Brumë duhet të largohet nga anët e tas dhe duhet të ndjehen vetëm pak ngjitës. Në një sipërfaqe të lehtë të floured, gatuaj brumë për 5-7 minuta, ose deri në elastike. Vendoseni brumin në një tas të mirë, të mbuluar, në një vend të ngrohtë për rreth 1 orë, ose derisa brumi të dyfishohet në masë. (Unë zakonisht vendos një tas me ujë të ngrohtë nën tasin e miellit për ta ndihmuar atë të rritet, veçanërisht nëse ajri në kuzhinë time ndjehet i thatë.)
- Pasi që brumi të dyfishohet në masë, grisni brumin dhe nxirrni atë në një sipërfaqe të lehtë të flururuar. Gatuaj brumin për disa minuta deri sa të jetë e butë dhe elastike. Përdorni menjëherë për të bërë pizzas ose stromboli, ose përfundojë fort në përfundojë plastike dhe ftoh deri gati për t'u përdorur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 356 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 710 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 6 g |