Supë kastravec ftohtë bullgare është bërë me kos, arra, dhe kopër . Kjo është një ofertë verore freskuese pa gatuaj që gjithashtu mund të lihet e trashë dhe shërbeu si një rënie e lehtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kastravec i madh (peeled, seeded dhe copëtuar)
- 4 karafil hudher
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan plus 1/2 filxhan arra
- 2 feta bukë (bukë ditore sanduiç i bardhë, i copëtuar në copa)
- 2 lugë plus 1 1/2 lugë vaj luledielli (ose arre ose vaj ulliri)
- 1 1/2 filxhanë kos
- 1 deri 2 teaspoons lëng limoni (ose të shijoni)
- 1/2 filxhan ujë (të ftohtë)
- 1 1/2 lugë vaj ulliri
- Garniturë: kopër e freskët
Si ta Bëni
- Përdorimi i një procesori ushqimor (ose llaç dhe kasap, nëse dëshiron), hudhër pure, kripë, 1/4 filxhan arra dhe bukë. Ngadalë shtoni vajin përmes xhirimit të ushqimit dhe procesit derisa të kombinohen mirë.
- Përzierje transferimi në një tas të madh dhe mundi në kos, kastravec dhe lëng limoni. Në këtë pikë, përzierja mund të shërbehet si zhytje. Përndryshe, për supë, shtoni ujë dhe lëreni chunky ose pure deri sa të qetë.
- Ftoheni derisa të jeni gati për të shërbyer. Hidheni supën në lojëra të ftohta dhe zbukuroni me 1/2 filizë arra të copëtuar kokrra, një rreshqirë me vaj dhe kopër të freskët.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 199 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 81 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 6 g |